FAQ (Otázky a odpovede)

1. Ako si nakonfigurujem poštového klienta?

 

 

 Podrobné nastavenie klientov pošty Microsoft Outlook a Outlook Express nájdete v sekcii Podpora. Ak využívate iného poštového klienta, na jeho konfiguráciu budete potrebovať nasledujúce údaje:

 • server prichádzajúcej pošty: mail.nettrade.sk alebo 85.159.106.51 
 • server odchádzajúcej pošty: mail.nettrade.sk alebo 85.159.106.52
 • prihlasovacie meno: e-mailová adresa
 • prihlasovacie heslo: pridelené pri vytvorení účtu

2. Môžem pristupovať k svojej mailovej schránke aj iným spôsobom?

 

 

Áno samozrejme. K dispozícií je klient elektronickej pošty, ktorý v sebe integruje nadôležitejšie prostriedky pre posielanie a prijímanie e-mailov. Pristupovať k nemu môžete cez webový prehliadač z akejkoľvek lokality a to kliknutím na odkaz Webmail v hornej časti menu alebo na adrese https://webmail.nettrade.sk/

3. Akú veľkú prílohu môžem odoslať v e-mailovej správe?

 

 

Maximálna veľkosť prílohy, ktorú je možné odoslať je 5 MB. Ak potrebujete odoslať súbor väčší ako 5 MB, odporúčame Vám využiť službu Digitálna úschovňa na adrese www.uschovna.cz, kde je možné odoslať až 50 MB dát a to úplne zadarmo.

4. Ako si zmením prihlasovacie heslo do e-mailovej schránky?

 

 

Zmenu hesla je možné vykonať cez webové rozhranie a to kliknutím na nasledujúci odkaz alebo kliknutím na odkaz Nastavenia e-mailovej schránky, zmena hesla v sekcii podpora. Po kliknutí sa zobrazí s okno s výstrahou, ktoré je potrebné potvrdiť stlačením tlačidla ANO a vyplniť prihlasovacie meno (e-mailová adresa) a heslo. Potom už len stačí kliknúť na Change Password, zadať Vaše pôvodné a nové heslo a potvrdiť tlačidlom Change Password.

Okrem zmeny hesla je možné nastaviť aj automatickú odpoveď alebo presmerovanie na inú e-mailovú adresu. 

5. Je potrebné konfigurovať proxy server?

Nie je to potrebné, kedže na našich serveroch beží transparentný proxy server, ktorý túto skutočnosť zabezpečí a tak je možné využívať výhody proxy aj bez potrebných zásahov do nastavení prehliadača.

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »