Dial-up server

Centrálny xDSL Patton 3096RC

Pre pripojenie až 16 G.SHDSL modemov , dátová rýchlosť na portu až 4,6Mbs, uplink pro 4, 8, 12 nebo 16 E1, 10/100 Base-T port, možné vzdialené CPE: modely 3201, 3086, 3088

Výrobca: Patton

Centrálny xDSL Patton ForeFront

Medzi prístupovými platformami nie sú žiadne hranice, podpora týchto platforiem: TDM, Packet, Leased Lines, Multi-Services, Dial-Up

Výrobca: Patton

Dial-up server Patton 2960

Pre 16, 30 alebo 60 súbežných analógových alebo digitálnych (ISDN) pripojení; SNMP management, 4 WAN porty, Frame relay & PPP network uplinks, IP routing cez 10/100Base-T port, autentifikácia, dva duálne redundantné zdroje

Výrobca: Patton

Dial-up server Patton 2977/30, Patton 2977/60, Patton 2977/B4

Server-Based Remote Access (karta do PC) pre simultánnu obsluhu 30, 60, 4 BRI liniek

Výrobca: Patton

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »