Device Server

Patton 1001MP16 Device Servery - EtherBITS

16-Slot Universal Mounting Panel Rack, Stack, and Organize s modelom 1001MP16 multifunkčným, univerzálnym opevňovacím panelom.

Výrobca: Patton

Patton 2120 Device Servery - EtherBITS

Univerzálny Patton EtherBITS ™ Model 2120 Single-Port Terminal Server umožňuje pripojenie RS-232 zariadení a kontrolu portov prostredníctvom LAN pomocou flexibililných Ethernet a TCP / IP protokolov. Funguje aj ako single-port servera pre vzdialený prístup.

Výrobca: Patton

Patton 2211 Device Servery - EtherBITS

Najlepší, najviac efektívny spôsob kontrolovania, monitorovania a zhromažďovania dát z RS-232 sériového zariadenia cez miestnu bezdrôtovú sieť za nízku cenu.

Výrobca: Patton

Patton 2232 Device Servery - EtherBITS

Cenovo výhodný model 2232 Single-Port RS-232 vám umožní sledovať, kontrolovať a zbierať dáta z akéhokoľvek asynchrónneho zariadenia RS-232 prostredníctvom ľubovoľnej IP siete.

Výrobca: Patton

Patton 2285 Device Servery - EtherBITS

Model 2285 univerzálne single-port zariadenie spájajúce akékoľvek sériové RS-485/422/232 zariadenie na ľubovoľnej sieti IP cez zabezpečené pripojenie. Kontroluje, monitoruje a zhromažďuje dáta zo všetkých svojich sériových zariadení cez lokálnu sieť alebo Internet a to všetko za nízku cenu.

Výrobca: Patton

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »