ZyXEL zariadenia v ponuke

 • 11. október 2010

V ponuke produktov sa od začiatku októbra 2010 objavila nová značka ZyXEL.

O firme ZyXEL:

Bola založená v roku 1989 na Tajwane ako ZyXEL Communications Corp. V súčasnej dobe sa jedná o popredného dodávateľa kompletných širokopásmových prístupových riešení. Od svojho založenia prešla spoločnosť ZyXEL mnohými transformáciami v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví sieťového priemyslu. V dnešnej dobe patrí ZyXEL medzi niekoľko málo spoločností na svete, ktoré sú schopné dodať kompletné sieťové riešenia pre segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Medzi riešenia Telco patria prístupové sieťové zariadenia (bezdrôtové i s pevným pripojením), zariadenia pre inštaláciu u zákazníka a switche triedy carrier. Medzi riešeniami SME/Enterprise nájdeme unifikované bezpečnostné brány, LAN switche, WLAN zariadenia a zariadenia pre IP telefóniu. Riešenia Digital Home zahŕňajú zariadenia pre sieťové pripojenie a multimediálne zariadenia.

Spoločnosť ZyXEL má 3200 zamestnancov a distributérov v 70 krajinách a pokrýva viac ako150 regionálnych trhov. ZyXEL Communications Corp. má viac ako 30 obchodných zastúpení a dve výskumné a vývojové centrá po celom svete. Ďalšie informácie o spoločnosti ZyXEL nájdete na stránkach www.zyxel.cz alebo www.zyxel.com.

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »