Patton - INTERNET TELEPHONY Product of the Year 2009

 • 15. marec 2010
4400

Patton je leader v oblasti obchodu a VoIP, prístupov k sieti, pripojení a video sledovacích zariadení. SmartNode™ 4400 IpChannelBank™ vyhral "Produkt roku 2009" z internetu TMC TELEPHONE časopisu®.

"Internetové telekomunikácie sú hrdé na to, že môžu predstaviť Patton SmartNode ™ 4400 IpChannelBank ™ Výrobok roka 2009 ," povedal Rich Tehrani, generálny riaditeľ spoločnosti TMC. "Patton má dlhoročné záznamy inovácie s preukázanou kvalitu a vynikajúce výkony, ktoré sa zaoberajú skutočnými potrebami trhu. Do budúcna očakávame nepretržitý prúd inovatívnych technologických riešení od firmy Patton."

Konverzia do 32 tradičných analógových telefónov alebo faxové hovory do Voice-over-IP (VoIP), Patton je lacnejší IpChannelBank znižujúci celkové náklady na CPE tým, že odstraňuje viac zariadení na zákazníka . SN4400 kombinuje VoIP gateway, WAN prístup a pokročilé funkcie smerovania s plnou QoS riadenia a Patton jedinečnou DownstreamQoS ™ v samostatnej forme.

 

Ďalšie ocenenia :  SmartNode ™ Awards patrí Excellence Award 2009 (SmartNode ™ 4638), Produkt roka 2008 (SmartNode ™ 4961 Vysoko presná Multi-PRI VoIP IAD), Unified Communications Produkt roka 2007 (SmartNode ™ 4650), Produkt roka 2007 (SmartNode S-DTA), Excellence Award 2007 (SmartNode™ 4562 Voice-VPN Router), Produkt roka 2006 (SmartNode ™ 4960 PRI IAD VoIP), a Produkt roka 2005 (SmartNode ™ 4630 BRI Gateway).

                                                              

 

referencie: www.patton.com

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »