Patton rozširuje SmartNode ™ T1/E1/PRI VoIP Gateway radu

 • 19. máj 2011

Patton je IBM certifikovaný SmartNode™ VoIP produktový rad, ktorý teraz obsahuje Gateway SN4940, SN4950 Gateway-Router, a posilnenie SN4960 Enterprise Session Border Router (ESBR). Navrhnuté pre rentabilné nasadenie SIP-kanálov a mediálne gateway služieb.

Širší výber SmartNode™ PRI zariadení VoIP umožňuje dopravcom a podnikom zvoliť ideálne, najlepšie cenovo dostupné riešenia pre ich špecifické sieťovej infraštruktúry, obchodných procesov posunúť ďalej komunikačné stratégie.

Základné SN4940 media gateway radu IP-PBX umožňuje tradičné systémy pre SIP trunking cez existujúce internetové pripojenie, dodáva PSTN-breakout pre prenositeľnosť čísla alebo poskytuje prístup k PSTN iPBX a zjednoťuje komunikáciu. Poskytuje jedno alebo štyri T1/E1/PRIs, gigabitový Ethernet, a až 120 VoIP alebo fax cez IP kanály. SN4940 ponúka flexibilné smerovanie hovorov, vysoko kvalitný hlas. Na trhu je vedúci SmartNode™ známy svojou spoľahlivosťou a interoperabilitou pre hladký prechod na konvergovanej komunikácií.

SN4950 gateway-router séria s duálnym Gig-Ethernetom rozhraním ponúka vysoký výkon, SIP trunking a podnikové siete. Komplexné IP smerovanie umožňuje optimalizáciu WAN, DownStreamQoS™ pre lepšiu kvalitu hlasu a bezpečné VoIP cez VPN s šifrovaným hlasom.

SmartNode™ zachováva všetky ISDN telefónne funkcie, na ktorých závisí sieť užívateľou ISDN a operátori vyžadujú (AOC, CLIP, CLIR, UD64, prekrývajú vytáčanie, faxu, ako aj MSN a DID). Najviac interoperabilnou platformou VoIP, SmartNode™ S-DTA podporuje ISDN, SIP, H.323, MGCP a IUA signalizáciu. Pattonova SmartWare™ ponúka bezdotykové auto-provisioning, vysokú spoľahlivosť a osvedčenú spoluprácu so všetkými hlavnými značkami softswitche a IP-PBX.

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »