Patton získal ISO 9001:2008 Certifikát

 • 29. apríl 2010

Patton Electronics ... vysoko kvalitné, nízko nákladné sieťové zariadenia. 

ISO-certifikované od roku 1996, Patton je leader v oblasti obchodu a VoIP, prístup k sieti, pripojenie a video sledovacie zariadenia dnes oznámil, že spoločnosť dosiahla certifikácie na poslednú Medzinárodnej organizácie pre normalizáciu (ISO) 9001 : 2008 štandard pre systémy riadenia kvality.Patton získal vynikajúce výsledky.

Začlenená v roku 1984 ako rodinné podniky, Patton bol výrobcom elektronických, komunikáčných hardvérov po viac ako dvadsaťšesť rokov.

"Obchodné procesy riadi Patton, ponúka vysoko kvalitné produkty a služby," povedal Steve Schrader, viceprezident výroby. "Pretrvávajúce záväzoky, zlepšovanie procesov, eliminácia odpadu, znižovanie dodacej lehoty a znižuje výrobné náklady. To znamená rýchlejšie, lepšie, lacnejšie výrobky a služby pre všetkých našich zákazníkov. "

Patton je vlajková loď produktovej rady, SmartNode ™ VoIP riešenia, získal svoju ôsmu hlavnú cenu v päťročný víťaznú sériu z TMCS internetovej telefónie Magazine.

Okrem týchto formálnych cien, SmartNode ™ bol nedávno zvolený "za najviac odporučnú" SIP PSTN brány v online komunite prieskum telefónu správcov systému Windows.

Bobby Patton sumarizuje: "Na konci dňa, kvalitne riadené procesy produkujú spokojných zákazníkov a obchodných partnerov lojálnych rok čo rok."


 

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »