3CX Telefónna ústredňa

 • 10. máj 2010

Naša spoločnosť využíva Telefónny systém 3CX od apríla tohto roku. Telefónny systém 3CX pre Windows je IP PBX na báze software a nahradzuje tradičné hardwarové, či automatické pobočkové ústredne. IP PBX od spoločnosti 3CX bol vyvinutý špecificky pre Microsoft Windows a je založený na využitie štandardu SIP. Jednoduchšie sa teda spravuje a umožňuje užívateľovi používať akýkoľvek telefón na báze SIP (softwarový alebo hardwarový).

IP PBX / PABX na báze software ponúka početné výhody:

Nevyžaduje špeciálne telefónne rozvody. Využíva počítačovú sieť. Jednoduchá inštalácia a správa prostredníctvom webového konfiguračného rozhrania. IP PBX na báze software je omnoho lacnejší než hardwarové či automatické pobočkové ústredne. Zamestnanci môžu meniť kancelárie bez nutnosti realizovať akékoľvek zmeny v rozvodoch alebo konfigurácii IP PBX. Vyberte si z ponuky mnohých hardwarových telefónov na báze SIP, miesto toho aby ste sa viazali na jedného dodávateľa. Prijímajte hovory alebo telefonujte prostredníctvom štandardnej linky PSTN pomocou brán VoIP. Znížte náklady na volanie pomocou ktorejkoľvek služby SIP VoIP alebo WAN.

                                                                           

Rozviňte svoje komunikácie vďaka Telefonickému systému 3CX pre Windows - ide o IP PBX, ktorá celkom nahradí patentované PBX, podporuje štandardné SIP telefóny, VoIP služby a tradičné telefónne linky PSTN. Telefonický systém 3CX je omnoho lacnejší než tradičné PBX a dokáže zásadným spôsobom znížiť náklady na telefonovanie vďaka použitiu poskytovateľa služieb VOIP. Správa z webu uľahčuje riadenie telefonického systému. Telefonický systém 3CX eliminuje sieť s telefonickým vedením a umožňuje užívateľom byť v spojení len po zdvihnutí telefónu.

Zásadné funkcie:

•Kompletný telefonický systém: Poskytuje prepojovanie hovorov, smerovanie a čakanie.
•Zriaďovacie náklady sú výrazne nižšie než u tradičných hardwarových PBX.
•Rozšíriteľnosť - Neobmedzené množstvo liniek a prípojov. Nepotrebujete žiadne drahé rozširovacie moduly!
•Webová konfigurácia a ukazovateľ stavu - Ľahké riadenie telefonického systému!
•Zjednotené správy: Prijímanie hlasovej pošty cez e-mail.
•Automatické priraďovanie (napr. 1 pre obchod, 2 pre podporu, atď.)
•Znižuje náklady na diaľkové a vnútropodnikové hovory.
•Už žiadne drahé telefóny pre konkrétny systém: Používajte štandardné SIP telefóny.
•Zbavte sa telefonických káblov a uľahčite sťahovanie kancelárií.

 

referencie: www.3cx.com

Potrebujete pomôcť pri výbere vhodného zariadenia ? neváhajte nás kontaktovať : sales@net-trade.sk

Váš košík je prázdny

Novinky

 • Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX
  5. 12. 2017
  Sme PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX S radosťou Vám informujeme, že naša spoločnosť sa stala PLATINUM partnerom spoločnosti 3CX. Toto prestížne ocenenie je výslednom našej niekoľkoročnej práce na úspešných projektoch . 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti ako je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku.
  1. 10. 2015
  Stali sme sa oficiálnym distribútorom spoločnosti Hanlong Technology pre SR a Českú republiku. Spúšťame distribúciu a predaj VoIP produktov spoločnosti Hanlong Technology. Po vyše šesťmesačným testoch , ktorými sa preverila vysoká kvalita IP telefónov H-Tek môžeme konštatovať , že IP telefóny tejto značky sú konkurentom pre popredným renomovaným výrobcom IP telefónov. HD Kvalita hlasu, veľký LCD farebný displej , integrovaný VPN klient a špičková ergonómia dávajú týmto produktom vysokú šancu na úspech v tomto náročnom segmente.
 • Sme 3CX Gold Partner
  14. 9. 2015
  Sme 3CX Gold Partner Dovoľujeme si Vás s radosťou informovať , že naša spoločnosť sa stala Gold partnerom spoločnosti 3CX. 3CX je popredný výrobca IP telekomunikačného systému 3CX Phone System , ktorý využívajú také spoločnosti kao je napr. PEPSI, American Express, Boeing , Turkish airlines atď.
 • Seminár Patton produkty
  9. 5. 2014
  Seminár Patton produkty Využite jedinečné možnosti konzultácie produktov Patton s odborníkmi zo spoločnosti Patton Electronics.

  Spoločnosti NET TRADE SERVICES, s.r.o. a Patton Electronics (popredný výrobca VoIP zariadení) si Vs dovoľuje pozvať na bezplatný poldňový seminár "PATTON produkty 2014", kde priamo zástupcovia Patton Electronics pri tejto príležitosti predstavia svoje najnovšie produkty a technológie.

Všetky články »